Tunceli Evde Ek İş İlanları

0
12

Evde Ek İş Tunceli Tunceli Evde Ek İş İlanları

Evde ek iş yaparak para kazanmak pek çok insanın denediği fakat vazgeçtiği bir yöntem. Bu yazımızda sizin için Tunceli de ek iş imkânlarını derlemeye çalıştık. Sitemiz üzerinden evde ek işveren firmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tunceli ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgemizdeki nadire illerimizden birisidir. İklim olarak sert kış şartlarının yaşanmakta olduğu bir ilimizdir. Kışın aşağı yukarı 6 ay kar altında kalabilir. Bu sert iklim şartları ve nüfusun genelde kırsal kesimlerde olması yörece çok sayıda el işi atölyesi ve hediyelik eşya satışı yapan dükkânlar mevcut durumdadır. İşletme sahipleri siparişlere yetişemedikleri için el tezgâhlarıyla heybe üretimi işini gerçekleştirebilecek elemanlara ihtiyaç duyuyorlar.

Evde Heybe Yapımı İşi Nedir?

El emeği olan ve yere serebileceğimiz Cicim veya çanta olarak kullanabileceğiniz heybe; kıl, yün ve kendir lifinden dokunarak içine çeşitli şeyler konup bir yerden başka bir yere taşımanıza yardımcı olan iki gözlü bir ev eşyasıdır. Daha çok kırsal kesimlerde kullanılır. Günümüzde hediyelik eşya veya süs eşyası şeklinde satılmaktadır. Evde Heybe yapımı işi

el tezgahlarında heybe yapım eşyalarını kullanarak üretim işini kapsamaktadır. Bu işten parça başı ücret alınmaktadır. El becerisi ve sabır gerektiren bir iştir. Yapım işlemi yapılacak heybenin büyüklüğü ve özelliğine bağlı olarak uzun zamanınızı alabilir. El tezgahı ve kullanılacak malzemeler firma tarafından temin edilmektedir.

Sitemize yorum atarken hangi ilde olduğunuzu ve hangi işte çalışmak istediğinizi de belirtiniz. İş başvurularınız bulunduğunuz ildeki firmalara sitemiz tarafından iletilmektedir. Sitemiz yahut işveren firmalar tarafından atılan yorumlardaki mail adreslerine dönüş yapılmakta hızlı dönüş yapan kişilere öncelik verilmektedir. Bu sebeple sitemizi gün içerisinde takip etmeyi ve yeni iş ilanlarını değerlendirmeyi unutmayın.

Leave a reply