Evde Davetiye Katlama

1
11

Evde Davetiye Katlama

Hiç ölmeyen iş sektörlerinden biride düğün sektörüdür. İnsanlar var oldukça evlenecek ve düğünler yapmaya devam edecektir. Her yapılan insan faaliyeti sonucu farklı işler çıkıyor ve farklı kişilere çalışma imkanları doğuyor. Düğün işi sektöründen doğan yan iş dalı olan davetiye katlama işini yaparak belki de sizde para kazanabilirsiniz. Düğün sahipleri düğün telaşından dolayı davetiye katlama işine vakit ayıramıyor çoğu zaman, işte tam burada evinde ek iş arayanlar için bir fırsat doğmuş oluyor.

Evde yapılacak işler çok kolay doğru ama bu işleri bulmak maalesef çok zor. Ülkemizde işsizlik oranı yüksek olduğu için doğal olarak hiçbir iş kolay bulunamıyor bunu özellikle belirtmekte fayda var. Sitemizde sizin için hazırladığımız evde yapılacak işler yazıları sadece bilgilendirme amaçlı olduğunuzu belirtelim. Yani sadece; bakın evde bu işte yapılabilir haberiniz olsun araştırıp bulma şansınız var amaçlı yazılardır iş garantisi kesinlikle verilmiyor.

Ufak bir ön bilgilendirme yaptıktan sonra artık evde davetiye katlama işinin nasıl yapıldığını bu işi nasıl bulabileceğinizi anlatmaya geçebiliriz.

Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Etrafınızda düğün salonları varsa hemen gidip davetiye katlama işini yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Eğer düğün salonu davetiye işi ile ilgilenmiyorsa davetiye hazırlayan stüdyo ve işyerlerinin adreslerini alın düğün salonundan. Davetiye hazırlama işyerlerine (stüdyo, fotoğrafçı, tasarımcı vs.) düğün davetiyesi hazırlayıp hazırlamadıklarını öğrenebilir eğer isterlerse davetiyeleri evinizde katlayabileceğinizi, zarflara koyabileceğinizi söyleyebilirsiniz.

Bir başka davetiye katlama işi bulma yöntemi olarak sayfamızın aşağısında bulunan yorum gönder kısmından oturduğunuz şehri belirterek iletişim bilgilerinizi not bırakın ve evde davetiye katlamak istediğinizi ek olarak belirtin. Bu iş için çalışan arayan firmaların size ulaşma şansınızı arttırın.

Evde Davetiye Katlama İşi Nasıl Yapılır?

Size verilen davetiyeleri firmanın size tarif edeceği katlayarak gerekirse zarflara koyacak eğer ek olarak isim listesi verildiyse davetiyelerin verileceği isim soy isimleri her bir zarfın üzerine yazacaksınız. Davetiyeleri dağıtma işini düğün sahipleri yapacaktır sizin evinizden çıkmanıza ihtiyaç duyulmayacaktır.

Evde Davetiye Katlayarak Aylık Ne Kadar Kazanabilirim?

Bu işi evinizde yaparak aylık ortalama 2.000 Lira kazanabilirsiniz.

1 comment

Leave a reply