Evde Sabun Paketleme İşiyle Para Kazanabilir miyim?

0
11

Evde Sabun Paketleme İşiyle Para Kazanabilir miyim?

İşi olmayanlar, paraya ihtiyacı olanlar, ev hanımları, emeklilerin sık sık internette araştırma yaptıkları konulardan olan evde ek iş çatısı altında olan evde sabun paketleme işiyle eğer bir sabun firması ile anlaşabilirseniz sizde ek gelir kazanabilirsiniz. Hatta anlaştığınız sabun firması size yüklü miktarda paketlemeniz için sabun verirse iyi bir para bile kazanabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşini Nasıl Bulabilirim?

Eğer ikamet ettiğiniz ilin sınırları içerisinde sabun imalatı yapan firma veya kuruluşlar varsa gidip bu firmalarla görüşmeniz gerekecek. Eğer sabun firması paketleme işi için sizinle anlaşırsa iş şartlarını ve paketleme başına ne kadar ücret alacağınızı belirleyebilirsiniz. Yine bu paketleri sizin mi firmaya teslim edeceğini yahut onların mı servis aracıyla evinizden alacağını beraber şartlara göre belirleyebilirsiniz. Verilen işi zamanında yapıp teslim etmeniz bu sabun firması ile sürekli çalışma ihtimalini arttıracaktır. Sabun firmalarına ulaşmak için bir başka yol olarak önerdiğimiz: internette araştırma yapmanız. Örnek: Ankara Sabun Firmaları diye Google’da arama yaparsanız Ankara’da sabun imalatı yapan firmaların internet sitelerine ulaşabilir oradan firmanın iletişim adreslerini alarak bağlantı kurabilirsiniz.

Eğer oturduğunuz çevrede sabun firması yoksa yorum kısmından iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz böylece sabun firmalarının sizinle iletişim kurma şansı elde edebilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bir sabun firması bulup evinizde sabun paketleme işi için anlaşırsanız artık bu ii yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Sabun paketleri farklı ebatlarda olduğu için sabun firmaları paketlemeler için pahalı olan farklı makineleri satın almayı tercih etmeyebilir. Daha ucuz yöntem olan insanlara sabun paketleme işini yaptırmayı tercih edebiliyorlar. Sabun paketleme işini sabun firmasından aldığınız belli sayıda olan sabun ve paketlerini alarak evinizde firmanın istediği şekilde paketleyerek bu işi yapabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi Yaparak Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Anlaştığınız sabun firmasının ücret politikalarına göre para kazanabilirsiniz. Sabun firması size verdiği işe göre teslim sonrası ödeme yapabilir veya aylık olarak size maaş verebilir. Sabun paketleme işinden aylık 2.000 Liraya kadar ek gelir elde edebilirsiniz.

Leave a reply