29 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları

0
25

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 29 Mayıs Cumartesi gününün günlük burç yorumları…

29 Mayıs Koç burcu yorumu

Birlikte olduğunuz bireylerle menfaat korkularına düşmek istemiyorsanız, içsel davranışlarınızda belirleyici etkenleri fark etmelisiniz. Fikirlerinizde oduna yer olamadığı için, bir ekip gelişmeleri sonradan görüyorsunuz. Bugün, Ay’ın pozisyonundan ötürü, kimi abartılı hislerinizin ön plana çıkmasından rahatsız olabilirsiniz.

29 Mayıs Boğa burcu yorumu

Yeni bir planlama içinde olacağınız gün içinde, gerekli dostlarınızın gücüne gereksiniminiz olacak. Sorumluluk hissinizin artacağını bilmeli ve ruhsal manada kendinizi yeni durumunuza alıştırmalısınız. Ailenizle birlikte ortak fikirler üretebileceğiniz bir performans geliştireceksiniz.

29 Mayıs İkizler burcu yorumu

Sizi zorlayan şartlar nedeniyle kendinizi çok bir abartıyla sonlu tutumlar içinde sokabilirsiniz. Yüreğinizin derinliklerindeki hisleri kimsenin anlamadığını düşünerek karamsarlaşırsınız. Yalnızlık isteğiniz ağır olabilir ve mahremiyetinize kimsenin girmesini istemezsiniz. Oysa kendinizi söz ve yaratıcılık enerjileriniz o derece yüksekki, bu ruh halinizin son birkaç günlük güçler nedeniyle olduğunu bilmelisiniz. Yarından itibaren günlük temponuzda optimist ve enerjik olacağınız bir haftaya başlayacaksınız. Bugün olayların akışına bırakarak müdahale etmeden esnek davranmanızı öneriyorum.

29 Mayıs Yengeç burcu yorumu

Gözünüzün epeyce yükseklerde olduğu bir gün. Hiçbir mevzuda hudut tanımıyor ve yaratıcı taraflarınızın sizi istediğiniz üzere motive etmesine müsaade veriyorsunuz. Doğal paylaşımlar için kendinizi ön plana çıkaracak güçtesiniz. Bugün ikili bağlarınızın hudutlarını kendiniz belirlemeli ve partnerinize gerekli vakti tanımalısınız.

29 Mayıs Aslan burcu yorumu

Bugün, kaşı cins üzerinde ağır hisler besleyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile ortak ve olumlu bir performans içindesiniz. Onun sizin üzerinizdeki tesirlerini inkar etmek istemiyorsunuz. Manevi manada güçlü ve enerjik olmanız, sizin toplumsal aktivitelerinizin daha da hızlanmasına neden olacak. Kendinizi ispat edeceğiniz bir gün.

29 Mayıs Başak burcu yorumu

Canayakın tutumlarınızla etrafınızı bir anda etkiniz altına alabiliyorsunuz. Bugün toplumsal egonuzun yüksek olduğu bir gün olmasına karşın, duygusal değişime açık olmanızdan ötürü, kişiselliğinizi gereğince ortaya çıkaramayabilirsiniz.

29 Mayıs Terazi burcu yorumu

Bugün Ay’ın pozisyonu size istediğiniz disiplini sağlayacak. İç dünyanızı yine gözden geçirmek zorunda kalacaksınız. Problemlerinizle baş başa kalmaktan korkmamalı ve çıkış yolları bulacağınızdan emin olmalısınız.

29 Mayıs Akrep burcu yorumu

Aşk yaşantınızda değişik olaylar gündeme gelecektir. Partnerinizin sizden beklediği ilgiyi ona göstermelisiniz. Yakın dostlarınızla bir ortaya gelecek ve sürüncemede olan işlerinizi gözden geçireceksiniz. Dinlenmeye gereksiniminiz var.

29 Mayıs Yay burcu yorumu

Duygusallığın ön planda olduğu bir gündesiniz ve sezgilerinizi çok fazla çalışıyor. Olaylara yorum getirirken, geçmiş deneyimlerinizden faydalanmayı unutmamalısınız. Etrafınızda size karşı özel hisleri olan bireyler var. Karşılıklı güç savaşına girmeden evvel, onlara kendilerini anlatma fırsatı vermenizde yarar var. Öğrenme içgüdünüzün fazla olduğu bir gün.

29 Mayıs Oğlak burcu yorumu

Entelektüel taraflarınızın ortaya çıkacağı bir gün. Arkadaşlarınızdan alacağınız dayanakla daha olumlu adımlar atacaksınız. Toplumsal ilişkilerinizdeki derin felsefi yeteneğiniz, kimi olayları daha kolay irdelemenize neden oluyor.

29 Mayıs Kova burcu yorumu

Sezgi ve mantık karmaşası yaşadığınız bir gün içindesiniz. İçsel sesinize güvenmelisiniz. Etrafınızda gelişen kimi olaylara karşı gerekli tutumunuzu koyarken, kendiniz için en gerçek kararı vermekte zorlanıyor ve çelişkiler yaşıyorsunuz. Maddi hususlarda çeşitli sürprizlerin gündeme gelmesiyle başınız uygunca karışabilir.

29 Mayıs Balık burcu yorumu

Birlikte olduğunuz bireylerle menfaat dertlerine düşmek istemiyorsanız, içsel davranışlarınızda belirleyici etkenleri fark etmelisiniz. Fikirlerinizde oduna yer olamadığı için, bir ekip gelişmeleri sonradan görüyorsunuz. Bugün, Ay’ın pozisyonundan ötürü, kimi abartılı hislerinizin ön plana çıkmasından rahatsız olabilirsiniz.

Leave a reply