Evde Sayı Fasulyesi Paketleme İşi Yaparak Para Kazanın

2
16

SAYI FASULYESİ PAKETLEME İŞİ

Hepimizin bildiği ve gördüğü üzere ek iş sektörü oldukça geniş imkanlar sunarken, yapılabilecek olan işlerin bu alandaki gelişimleri herkesin dikkatini çekiyor ve yoğun talep görüyor. Son günlerde çoğu insan sadece evlerinden çeşitli paketleme işleriyle çok ciddi kazançlar sağlayabiliyor. Evden iş yapmak günümüzde çok popüler olan ekstra iş seçeneklerinden biri haline geliyor ve bu konuda ciddi anlamda yükselişe geçti diyebiliriz. Genellikle boş zamanlarını değerlendirmek isteyen ev hanımları tarafından ilgi odağı haline gelmiş olan ek gelir imkanları, ekonomik gücünün yetersiz olduğunu düşünen herkesin yapabileceği işler haline gelmiş durumda.

Bugün her zamanki gibi yeni bir iş imkanını sizlere tanıtacağız. Sayı fasulyesi deyince aklınıza gelmemiş olabilir, ilkokuldaki çocuklara sayı saymayı öğretmek amacıyla kullanılıyor. Eğitim gören çocuklar sayı fasulyesi ile sayı saymayı daha kolay bir şekilde öğrenip daha iyi pratik yapabiliyor.

Yapacağınız işin temel mantığı, sınırsız sayıda üretilen plastik fasulyeleri paketleyerek satın almaya uygun hale getirmek. Evinizden gayet kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu iş için firmaların verdiği ilanları internette muhakkak görmüşsünüzdür. Evinden bu işi yaparak aile ekonomisine katkıda bulunan birçok ev hanımı mevcut ve aylık olarak aldıkları paralar dudak uçuklatıyor. Her paketleme işinde olduğu gibi hızınıza ve potansiyelinize göre kazanacağınız para miktarı değişkenlik gösteriyor. Kendinize bu tarz işler için ekip kurarsanız üretim konusunda hız kazanacağınız için, doğal olarak daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Ne kadar kazanırım?

İnanın tüm ek işlerde olduğu gibi insanlarda en çok merak uyandıran soru şüphesiz ki budur. İnsanlar evlerinde paketleme yaparak çok az paralar kazanacaklarını sanıyorlar ama aslında durum tam tersi. Firmalar tarafından verilen paketleme işlerinde çok yüksek kâr oranları döndüğü için çalışan kişilere dolgun ücret vermekten çekinmezler. Kazanacağınız para miktarı işinize ayıracağınız vakit ile doğru orantılı olduğu için ne kadar üretim o kadar kazanç. Evde sayı fasulyesi işi sayesinde aylık 1500-2500 TL arasında paralar kazanabilmek oldukça kolay. Çalışma koşulları ve detayları firmadan firmaya değişkenlik gösteriyor ve bu konu için kendinize uygun bir firma bulmalısınız.

2 comments

  1. Serap Baygin 24 Ocak, 2018 at 13:01 Cevapla

    Evde sayı fasulyesi paketleme işini yapmak istiyorum.Istanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum.Gercekten ihtiyacım var.Evime katkıda bulunmak istiyorum.Donus rica ederim.

  2. ERKAN 28 Ocak, 2018 at 14:18 Cevapla

    Merhaba. istanbul Umraniye de ikamet ediyorum.Evde sayı fasulyesi paketleme işini itina ile yapabilirim. Evde 3 kisiyiz. Ihtiyacim var. Diger paketleme islerinizide yapabilirim.Ilgilenirseniz sevinirim. Saygılarımla

Leave a reply