VİCTORIA-DAVID BECKHAM ÇİFTİNİN OĞLU ROMEO, YSL MARKASININ YÜZÜ OLDU

0
12

Victoria-David Beckham çiftinin 18 yaşındaki oğlu Romeo, YSL Sonbahar/Kış 2021 marka yüzü oldu. Hem marka, hem de Romeo koleksiyon çekiminden birinci kareyi paylaşarak bu heyecanlı haberi duyurdu. Instagram hesaplarından paylaştıkları fotoğraflar, kısa mühlet içerisinde Beckham ailesinin hayranları tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

Romeo Beckham, futbol alanındaki maharetlerinden ötürü babasına benzetiliyordu. Lakin son moda çekimlerini gördüğümüzde, baba oğul ortasında diğer irtibatlar kurmamız çok olağan üzere görünüyor. Herkes bizim üzere düşünüyor üzere duruyor ki, Romeo’nun fotoğrafta 90’lar David Beckham’ına benzediğine dair yorumlar hayli fazla…

Anne ve babasından da takviye geldi

Moda çekimlerine hiç de yabancı olmayan baba David Beckham, oğlunun fotoğrafını paylaşarak; “Çok havalı, çok gururlu @romeobeckham” yazdı. David Beckham’ın takipçileri, efsane futbolcu ile oğlu ortasında çok süratli bir halde karşılaştırmalar yapmaya başladı; biri “Oğlu da babası gibi” yazarken, öbür biri “Senin kopyan” yazdı.

Victoria Beckham, oğlu Romeo’nun büyük moda markası Yves Saint Laurent için modellik yaptığı kareyi paylaşarak ne kadar gururlu olduğunu yansıttı. Oğlunun fotoğrafını, kendi Instagram hesabında “WOW! @romeobeckham for @ysl Fall Winter 21” açıklamasıyla paylaştı.

Leave a reply