Kulak Estetiği Nedir?

0
1
Kulak Estetiği Nedir?
Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Kadın News Google News

Kulak estetiği ve kepçe kulak ile ilgili bazı bilgiler vermeye çalışacağız.

Kulak Estetiği Nedir?

Kepçe kulak estetiğinin bir başka adı ise otoplastidir. Bu estetik cerrahi araya girmek olmadan bir operasyon ile yapılmaktadır. Operasyon ne vakit idealdur hangi yaş idealdur? Kulak kepçesinin gelişimi aşağı yukarı 6 yaş seviyesinde tamamlanır. Kepçe kulak estetiği amacıyla tavsiye edilen en ideal devre okul evveli olan devre tavsiye edilir. Okula başlama çağında çocukların etkileşim kurduğu dost etrafı genişler ve sıksık dostlar edinmeye çalışır. Çocuklar bu devrede çok titiz ve kırılgan olabilir. Arkadaş etrafı bu devrede arttığı amacıyla kulağında sorun olmaması çocuk amacıyla bir avantaj.

Kulak Estetiği Aşamaları

Kulak Estetiği Nedir?

Kulak Estetiği Nedir?

Nasıl tür aşamalardan geçiliyor onlardan biraz bahsedelim. Anestezi türü, Operasyon vakitı, İyileşme vakitci ameliyattaki atlattığınız aşamalardır. Operasyondan baya bir vakit evvelce hastanede olunmalıdır 1 saat bekleme amacıyla idealdur. Sigara ya da alkol operasyon evveli ve ardından bir vakit sonra kullanılmaması tavsite edilir ve tavsiye edilir. Hazırlanmış odanıza geldiğinizde size ağızdan bir ilaç verilerek sizi rahatlatacaktır.

Ameliyat edilmiş kepçe kulak ya da kulağın operasyon evvelindeki fotoğrafı ve ileri fotoğrafları size gösterilerek size bulgular verilir.Kulağın detaylı yerlerinden fotoğraf çekilip size sunulur. Operasyonun nasıl geçtiği ile alakalı hekim ya da asistanı size bilgi sunar hali anlatır. Operasyon evveli kulağınızdaki şikayetlerde ele alınarak operasyon ardından yeniden kulağınız test edilir ve hastaya sorulur durum. Kulak Estetiği operasyonu vakitı 1-2 Saat arasında değişir.

Bu Makalemizi Okudunuz Mu?  Yüksek Performans Sağlayan Koşu Ayakkabıları


Kadın News Google News

Leave a reply