Evde Mandal Paketleme İşi

3
14

Evde Mandal Paketleme İşi

İş bulmak oldukça zahmetli bir durumdur. İnsanın istediği işi bulması bazen imkansız olabiliyor. Fakat çalışmak isteyen kişiler için günümüzde iş imkanları da yok değil. Özellikle ev hanımları için hem evinde bulunacak yemeğini yapacak, çocuklarının yanında bulunacak hem de iş yapıp para kazanacak pek çok iş bulunmaktadır. Bu işler belli sayılarda yapılmak üzere evlere verilip yapılması istenir. Evlerde yapılıp bitirilen işlerin ödemesi yapılır. Bunula ilgili pek çok iş sayılabilir. Bunlardan biri de evde mandal paketleme işi olarak bilinen iştir. Bu işleri yapıp aylık evinin geçimini sağlayan insanlar bulunmaktadır. Çalışmak isteyen için iş imkanları vardır. Bu işler hakkında internet ortamında arama yapılıp iş ayarlanabilir veya bulunduğumuz bölgede bu işin üretimini yapan bir işletme varsa bu işletme vasıtasıyla iş ayarlanabilir. Özellikle büyükşehirlerde sanayi bölgelerine yakın yerlerde bu iş imkanı çokça bulunmaktadır. Evde mandal paketleme işi oldukça kolay ve insanı zorlamayan bir iştir.

 

Evde Mandal Paketleme İşini Nasıl Yapabiliriz?

Evde mandal paketleme işi yapmaya karar verdiyseniz bununla ilgili bir firma ile iletişime geçip iş için rengarenk mandalların gelmesini bekleyebilirsiniz.  Teslim aldığınız mandalların demir kısmı ile tahta kısmını birleştirmeniz gerekmektedir. Bu paketleme işinde mandalın kilosuna göre işi alıp iş başına belli bir miktarla anlaşma yapıyorsunuz. Bu işi yaparken el becerinizin biraz iyi olması gerekmektedir. Çünkü farklı parçaları bir araya getirmek gerekmektedir. Bu da el becerisi gerektirir. Bir mandalın monte edilmesi bazen 5 dakika sürebilir. Bu işte pratik kazan biri çok hızlı monte edip kilolarca mandalı bir günde bitirebilir. Monte edilen mandalları belli sayılarda paketleyip hazır hale getirmeniz gerekecektir. İşiniz bitince teslim edebilirsiniz.

Evde Mandal Paketleme İşinden Ne kadar Kazanabilirim?

Evde mandal paketleme işi ayda 1000 TL ile 3000 TL arasında gelir getirebilir. Bu işte pratik ve hızlı olmak gerekir. Belli bir süre sonra artık kendiniz çok hızlı yapabileceğiniz gibi yanınızda başka birilerini de çalıştırıp kişi başına ek para alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle ortaklaşa olarak yapabileceğiniz bir iş olması pek çok artı özelliklerinden bir tanesidir.

3 comments

  1. kemal 21 Nisan, 2017 at 12:40 Cevapla

    Pendikte oturuyorum eşimle mandal.toplu iğne paketleme işini yapabilirim borçlarımdan dolayı çok sıkıntıdayım gerekirse grupta ayarlayabilirim çok zor durumdayım Allah rızası için iş vererek yardım edin 4 aydır sitelere yorum bırakıyorum olmuyor lütfen umut etmekten yoruldum çok acil işe ihtiyacım var çok çaresizim YALVARIYORUM yardım edin bana.olumlu olumsuz lütfen bir haber verin bana hergün bir yerden cevap gelirmi diye bekliyorum en azından oldu veya olmadı bilirim cevap bekliyorum

  2. halime ünal 10 Ağustos, 2017 at 14:44 Cevapla

    merhaba adım halıme unal iş ilanlarınızı gordum ben de iş almak ıstıyorum 5 senedır boyle evlerde ıs yapıyorum kısa zaman da bana ulaşırsanız sevinirim

  3. gülçin batak 27 Ekim, 2017 at 01:31 Cevapla

    Evime katkıda bulunmak istiyorum bu yuzden basvuruda bulunuyorum.KIRKLARELİ Babaeski de ikamet ediyorum.Lütfen ulasır mısınız?

Leave a reply