Evde kapı süsü yaparak para kazanma

2
14
Sütün Saça Faydaları Nelerdir? – Süt Saça Sürülür mü?

Kapı süsleme işi

Kapı süslenmesi aslında çok basit bir tabir olarak görülse de insanlar bazı özel günlerinde evlerini dış kapısının süslenmesini talep edecektir. Sizler de bu işi ek iş fırsatı olarak değerlendirerek para kazanabilirsiniz. Çoğu firma bu işi bayanlara vermektedir. Bayanların göz zevki ve el becerisi biraz daha erkeklere oranla çok olduğu için süsleme işlerinin geneli bayanlar tarafından yapılmaktadır.

Örnek vererek açıklayacak olur isek diyelim ki bir sünnet düğünü için organizasyon yapan bir firma ile anlaştınız. Sizlerden kapıların süslenmesi için bazı özel istekler olacaktır. Mesela karton kağıtlar ile o günün anlam ve önemine uygun yazıyı harf harf keserek kapılara yapıştırmanız istenebilir. Ya da gerekli figürler çıkarılarak da kapıların süsleme işlemleri tamamlanabilir. Bu bir sünnet organizasyonu da olabilir ya da farklı bir özel günde olabilir. Bu kısım sizi pek ilgilendirmese de firmanın sizden talepleri sizi ilgilendirebilir. Sizler evlerinizde gerekli malzemeleri de kullanarak istenilen ürünleri yapacaksınız.  Bu ürünleri de yaptıktan sonra eğer ki anlaştığınız yer sizden kendinizin süsleme yapmasını istiyor ise bunun içinde ayrıca bir ücret talep edebilirsiniz.

Kapı süsleme işi sadece kağıtlar ve ya özel günler için geçerli değildir. Bazı özel aletler ile de sade kapılara belirli şekiller de verilebilir. Bunun için firmalar sizlere talepte bulunacaklardır. Firmaların gerekli taleplerinin karşılanması içinde gerekli malzemelerin sizlere verilmesi gerekmektedir. Sizler hem evinizde bu eğlenceli işi yaparak para kazanabilir hem de biraz daha el becerinizi katlayabilirsiniz. Firmalar son zamanlar da çok fazla ek iş fırsatı ile karşımıza çıkmaktadır. Bu ek fırsatlarını daha çok değerlendiren kesim ev hanımları olmaktadır. Ev hanımları ek iş fırsatlarını değerlendirerek hem evlerine katkıda bulunmak hem de kendi ihtiyaçlarını karşılamak isteyeceklerdir. Ev de ek iş fırsatlarını internet ortamında daha rahat araştırıp bulabilirsiniz. Birçok firma bu konuda iş imkanı sunmaktadır. Ödeme yöntemleri ise genel de aylık olarak ayarlanmaktadır. Aylık olarak istemez iseniz haftalık olarak da çalışan firmalar ile iş fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

2 comments

  1. Vildan 19 Ocak, 2018 at 19:43 Cevapla

    Bilgi verirmisiniz.Evimde kapı süzleri keçeden süsler yapıyorum çevremde komşularıma falan satıyorum ama daha çok satmak istiyorum

Leave a reply