evde paketleme işi 2021 yılı

0
20

 

Evde Yapılacak İşler

Sürekli dışarda çalışmak sizi yoruyor evde paketleme işi 2021 yılı ve aldığınız ücretten de tatmin olamıyor musunuz? Öyleyse evden çalışmak ve ek iş yapmak sizin için oldukça faydalı olacaktır. Aylık gelirinize ek olarak evden yapabileceğiniz işler bulup para kazanmak için doğru yerdesiniz. Evde yapabileceğiniz işlerden biri evde boncuk işidir.

Evde Boncuk İşi Yapmak

Evde boncuk işi birkaç şekilde yapılmaktadır. Öncelikle evlere boncuk işi veren firmalar ya da küçük tuhafiyeler vardır. Gidip bu boncukları alırsınız. Sizden istenen iş doğrultusunda boncukları ipe dizer ya da paketlersiniz. Aldığınız yere yaptığınız bu işi belli bir fiyata satarsınız. Bu fiyat daha boncukları aldığınızda belirlenmiştir. Bazı firmalar boncukları az bir fiyata satıp karşılığında yapılan işeçok daha fazla para ödeyebilmektedir. Bu da sizin için oldukça kârlı olmaktadır.

Boncuk işini takı yapmak olarak ele alırsak, oldukça ucuza aldığınız boncukları çeşitli şekillerde takılar haline getirdikten sonra aynı yere ya da farklı yerlere kat kat fazlasına satabilirsiniz. Yaptığınız kolye, küpe, bileklik gibi takılardan elde ettiğiniz paraya tekrar boncuklar alıp tekrar takı yapar satarsanız kazancınız katlanacaktır.

Yapmanız gereken evlere boncuk işi veren yerleri bulup oralardan boncuk almanızdır. Boncuk işini ailenizle akşam sohbetlerinde bile kolayca yapabilirsiniz.

Siz de evde boncuk işi yapmak ve ilinizdeki firmaları bulmak istiyorsanız adınız soyadınız ve mailiniz bulunan bir yorum bırakın.

evde paketleme işi 2021, 5,4K
işkur evde paketleme işi başvuru 2021, 390
işkur evde paketleme iş ilanları 2021, 170
evlere paketleme işi 2021, 40
evde paketleme iş ilanları ankara 2021, 10

Leave a reply