Evde Çağrı Merkezi İşi Yaparak Para Kazanmak

0
9

Evde Çağrı Merkezi İşi Yaparak Para Kazanmak

Farklı bir iş olan evde çağrı merkezi işinden para kazanmak istiyorsanız yazımızı okumak size yardımcı olacaktır. Bu işi bulmak zor olabilir başta bunu belirtmekte fayda var çünkü çağrı merkezleri genelde çalışanlarını aynı çatı altında bir iş yerinde çalıştırmayı tercih ediyorlar. Buna rağmen siz sınırlarınızı zorlayarak evde çağrı merkezi işini bulabilir ve bu işten para kazanmaya başlayabilirsiniz. Peki nasıl olacak bu iş diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Evde Çağrı Merkezi İşi Nasıl Yapılır?

Normal çağrı merkezi işleri doğal olarak çağrı merkezinde yani işyerinde yapılır ama bir departman var ki evde de yapılması halinde herhangi bir sıkıntı yaratmıyor. Bu bölüm çağrı merkezlerinde bir markanın örneğin Digitürk diyelim, bu markanın müşterilerini tek tek arayarak halihazırda sahip oldukları paketin bir üst paketini satmaya çalışır. Firmanın size verdiği müşteri numaralarını sırasıyla arayarak sahip oldukları paketlerden daha avantajlı olduğuna ikna edeceğiniz bir üst veya farklı üst paketleri satmaya çalışacaksınız. Firmanın size verdiği telefon listesinde müşteri bilgileri ve sahip olduğu paket yazacaktır. Ek olarak firmanın size verdiği kataloglardan hangi paketlerin neleri içerdiğini bileceksiniz.

Sattığınız her paketin tutarına göre firma size bir komisyon verecektir. Yani bu işten ne kadar para kazanacağınız sizin performansınıza ve insanları ikna etme kabiliyetinize bağlı.

Evde Çağrı Merkezi İşi Veren Firmalar

Yazımızın başında dediğimiz gibi çağrı merkezi iş ilanları çoğunlukla işyerinde çalışılan işlerden oluşuyor. Size vereceğimiz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak evde çağrı merkezi ve normal çağrı merkezi iş ilanları mevcut. İlanları inceleyip size uyan iş veya işlere başvuru yapabilirsiniz. Eğer iş bulma şansınızı arttırmak istiyorsanız sadece evde çağrı merkezi işlerine değil normal işyerinde çalışılan çağrı merkezi işlerine de başvurmanızı öneririz. Başvuruda bulunmanız için siteye üye olmanız gerektiğini belirtelim.

çağrı merkezi evden çalışma için Müşteri Temsilcisi İş İlanları – Secretcv

Çağrı merkezi işi için sahip olmanız gereken bazı özellikler var. Bunlar; diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği güçlü, ikna kabiliyeti yüksek biri olmanız gerekir.

Leave a reply