Ek gelir arayanlara çok kazandıran 4 öneri

0
13

Ek gelir arayanlara çok kazandıran 4 öneri

Maaşınız size de mi yetmiyor? Artık ek gelir sağlamanın vakti geldi de geçiyor mu? An itibariyle doğru konuyu okuyorsunuz, deva ediniz. Ek gelir üzerine yaptığımız kapsamlı araştırmalar neticesinde 4 etkili tavsiyeyi sizlere sunacağız. İyice okuyup, analiz edere sizin için uygun olup olmadıklarına karar verebilir, belki hayatınızın fırsatına merhaba diyebilirsiniz.

Ek gelir sağlama üzere araştırma yapmaya başlamış ve en azından çalışmak istediğiniz sektöre karar verdiyseniz, sunacağımız tavsiyeler bu fikirlerinizi şekillendirmenize yardımcı olacaktır. Kazanç ölçütleri ve sürekliliği tecrübe edilen, diğer ek iş modellerine kıyasla daha fazla kazandıran 4 ek iş önerisini sizlerle paylaşıyoruz.

En Kazançlı 4 Ek İş Modeli

Ek iş yaparak ek gelir sağlamak isteyenlerin bu yazıdan mutlu ve kararlı ayrılacağına inanıyoruz. O zaman fazla da kafa karıştırıp motivasyonunuzu dağıtmadan önerilerimize geçelim.

  1. Part Time Tele Satış Temsilciliği

Online veya görsel medya üzerinden pazarlanan ekstrem ürünlerin telefon üzerinden hedef kitleye pazarlanmasıdır. Mevcut işinizden artan zamanlarda evde veya ofisinizde yürütebileceğiniz kazançlı bir iş modelidir. Sabit bir ücret veya sattığınız üründen belirli bir komisyon tutarı olarak iş vereninizle anlaşma sağlayabilirsiniz.

 

  1. Aracılık

Kulağa çok basit gelse de aracılık yaparak ek gelir sağlayabilmek konuşa ve ikna sanatı gerektiren özel bir iş modelidir. Emlak aracılığı, otomobil alım satım aracılığı, sigorta aracılığı, tur satış aracılığı ve daha pek çok alanda ve sektörde aracılık hizmeti sunarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

  1. Koçluk

Size özel olduğunu düşündüğünüz bir yeteneğiniz mutlaka vardır. Bu yeteneğiniz başkalarına özel eğitimle verebileceğiniz bir şey olabilir. Bu durumda bunu bir ek gelir kapısına dönüştürebilirsiniz. Gerekiyorsa ilgili sertifikalarınızı alıp yetenekli olduğunuz konularda eğitim ve koçluk hizmeti sunabilirsiniz. Örneğin yatırım danışmanlığı, hayat koçluğu, diyet koçluğu gibi günümüzde popüler, kazançlı iş kolları mevcuttur.

  1. Fuar ve Etkinlik Hostesliği

Bu ek gelir seçeneği daha çok hanımlar için uygundur. Açılışlarda, özel organizasyonlarda ve fuarlarda stand, ürün tanıtım ve sunum hostesliği yaparak güzel rakamlar kazanabilirsiniz. Bu işlere başvurmak veya haber almak için bir cast ajansına kayıtlı olmanız iyi olacaktır. Tahmin edeceğiniz üzere fiziksel olarak belirli bir standartın üzerinde olmanız beklenmektedir.

Yukarıda açıklanan iş modelleri yapılan araştırmalarda geçici veya devamlı olarak açık aran en çok gelir elde edilebilen iş modelleri olarak öne çıkıyor. Bu konuda, yukarıdaki iş modellerinden herhangi birini tecrübe eden okuyucularımız varsa, tecrübelerini bizlerle paylaşırsa mutlu oluruz.

Kazançlı ek gelir fikirlerini siz değerli, araştırmayı seven ve ne istediğiniz bilen okuyucularımızla paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler de yazmış olduğumuz konularla ilgili fikir, görüş tavsiye veya eklemelerinizi yorum olarak konu altına yazarsanız hep birlikte daha hızlı aydınlanacak ve büyüyeceğiz.

Leave a reply