Diş Beyazlatma Meskende Kolay Yolları

0
20

Diş beyazlatmanın yolları ortasında uygun bir diş macunun kullanılması vardır. Diş macunun yetersiz geldiği yerlerde de meskene uygulanacak doğal sistemler ile diş beyazlatılabilir. Diş beyazlatma meskende nasıl yapılır sorusunu yanıtlarından bir tanesi muz kabuğu ile dişlerin ovulmasıdır. Muz kabuğunun diş minesini canlandırma özelliği bulunuyor.

Diş Beyazlatma İçin Limon Ve Karbonat

Diş beyazlatmak için en çok kullanılan prosedürler ortasında limon ve karbonat vardır. Karbonatla diş beyazlatma için bir kaşık karbonatın içerisinde limon suyunun sıkılması gerekiyor. Daha sonrasında karışım köpürene kadar karıştırmak kaidedir. Bu karşım da diş fırçası yardımıyla dişe sürülmelidir. Bu formül en fazla hafta bir ya da iki defa uygulanmalıdır.

Diş Beyazlatmanın En Tesirli Yolu: Çilek

Anında diş beyazlatma meskende tekniklerle nasıl yapılır sorusuna pek çok kişinin ortak verdiği karşılık çilektir. Çilek dişte plak oluşumunu önler. Bu da dişin beyazlamasını sağlar. Çilekler ezilerek macun haline getirilmeli daha sonrasında ise diş fırçası yardımı ile dişe hafif formda uygulanmalıdır.

Leave a reply