Balkon ve teraslar için uygun mobilya ürünleri

0
30

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte başlayan balkon ve bahçe keyiflerinde değerlendirebileceğiniz birçok mobilya modeli bulunuyor. Bahçe ve balkonunuza bir oda görünümü vermenizi sağlayacak, şık ve rahat mobilya modellerini ayrıntılarıyla haberimizde derledik.

 

Havaların ısınmasıyla birlikte bahçe ve balkonlarda daha fazla vakit geçirme periyodu de başlamış oldu. Hafta sonu ve hafta içi akşamlar için gelen sokağa çıkma yasağında vatandaşlar vakitlerini büsbütün balkon mesken bahçelerinde geçirmeyi tercih ediyorlar. Daha evvel teraslarınız için değerlendirebileceğiniz dekorasyon tekliflerini sizlerle paylaşmıştık. Bu içeriğimizde de hem balkon hem de bahçeleriniz için değerlendirebileceğiniz mobilya modellerini derledik. Alanınızı genişletmenizi ve bir oda formuna sokmanızı sağlayacak bu mobilyalar, konforlu bir hayat oluşturmanızı da sağlar. Günü hiç sıkılmadan doyasıya balkon ve bahçelerinizde geçirmenizi sağlayacak mobilya modelleri sırasıyla şöyle:

https://youtu.be/bmEKWVx1D0E

BALKON VE BAHÇELER İÇİN MOBİLYA MODELLERİ

 

SALINCAK KOLTUK

 

 

 

– Rahatlık hissi için en uygun koltuk modeli salıncaklardır. Küçük balkonlara dahi yerleştirilebilen bu koltuklar, keyifli bir kitap okuma aktivitesinde kıymetlendirilebilir.

 

– Bilhassa küçük çocuğu olanlar için ülkü olan bir koltuk modelidir. Çocuklarınızı burada oturtup eğlenebilmelerini sağlayabilirsiniz.

 

RENKLİ VE ENERJİK KOLTUKLAR

 

 

 

– Yaz demek cıvıl cıvıl kuş sesleri ve gücünüzü yüksek tutacak dekoratif eserler demektir tıpkı vakitte.

 

– Haftanın ve günün yorgunluğunu atmak için oturacağınız bu yerlerde gücünüzü yüksek tutacak renkleri kullanmayı deneyin.

 

– Kırmızı, turuncu, mavi, beyaz, yeşil , sarı üzere renkler bu açıdan tercih edilecek birinci renkler olacaktır.

 

BAMBU MOBİLYALAR

 

 

 

– Doğallığı yansıtmanızı sağlayacak en düzgün gereç olan bambularla sağlayabilirsiniz.

 

– Bambu materyal ile yapılmış koltuk, masa ve tabure modellerini kadro halinde bahçenizde kullanabilirsiniz.

 

– Hafif olmaları nedeniyle rahatlıkla taşınabilirler. Konfor sağlarlar ve kullanıldıkları alanı geniş fiyatlar.

Leave a reply